021

88782368

021

88782368

درباره دکتر امرالله حسینی

دکتر امراله حسینی، پزشک و متخصص گوش،گلو و بینی و جراح سر و گردن است که بیش از بیست سال است که بر یکی از شاخه‌های چالش‌برانگیز این رشته ؛ یعنی مجموعه‌ «جراحی‌های زیبایی و ترمیمی صورت» به‌ویژه «بینی» متمرکز است. دکتر حسینی متولد ۱۳۵۱ هجری خورشیدی و فارغ‌التحصیل مدرسه البرز تهران است و دوره‌ پزشکی عمومی خود را در دانشگاه ملی ایران (دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی) و دوره‌ تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده است.

در تمام طول تحصیل از دانش‌آموزان و دانشجویان ممتاز بوده و خوشبختانه هرگز از سهمیه یا رانت تحصیلی و غیر تحصیلی بهره‌مند نبوده است. دکتر حسینی پس از پایان تحصیلات تخصصی جهت انجام تعهدات خدمت خارج از مرکز (طرح) به شهر اردبیل اعزام گردید و سالها در آن خطّه از میهن عزیزمان منشا خدماتی بوده‌اند و پس از طی این دوره اکنون در شهر تهران به طبابت مشغولند.
تمرکز فعالیت‌های علمی ایشان در طی سالهای اخیر همراهی با به‌روزترین و جدیدترین تکنیکها و روش‌های «جراحی زیبایی صورت» به ویژه بینی است و انجام جراحی‌های پیچیده و پیشرفته، ترمیم آسیبهای جدی و دشوار با استفاده از علم روز منطبق با استانداردهای جهانی است.

اعتقاد و علاقه‌ وافر به «همکاری تیمی» باعث ورود ایشان به «ارتباط میان‌رشته‌ای» به ویژه با متخصصین پوست، فک و صورت، پلاستیک و ترمیمی، اعصاب و روان و بیهوشی است تا بهترین سرویس را به بیمارانش ارائه دهد. فراهم آوردن یک تیم خبره و حاذق از کارکنان بخش‌های مختلف اداری، آموزشی، پرستاری، بیهوشی و مراقبتهای قبل و بعد از عمل در بهترین مراکز تخصصی به ویژه حساسیت فوق‌العاده به کیفیت عالی سرویس اتاق‌های عمل، مایه‌ اطمینان بیماران عزیز بوده است و خواهد بود.

ایشان همچنین عضو انجمن ENT ایران و انجمن راینولوژی است و انجام بیش از پنج‌ هزار جراحی زیبایی موفق گواهی بر تجربه ارزشمند و خوشنامی و شهرت ایشان است. طیفی وسیع از اعمال جراحی شامل رینوپلاستی، سپتوپلاستی، جراحی‌های اندوسکوپیک سینوسها و قاعده‌ جمجمه، جراحی‌های ثانویه یا ترمیم‌های سنگین عمل های ناموفق قبلی، اصلاح نواقص مادرزادی صورت، کاربرد پروتزها در کانتورینگ چهره، تسلط بر روشهای کمتر تهاجمی؛ تزریق چربی و فیلرهای دیگر، تکنیک های مدرن جوانسازی، مزوتراپی و نورومادیولاتورها مانند بوتاکس، درمان اسکارهای صورت، بلفاروپلاستی، لیفت های صورت و گردن، کاربرد لیزرها و مزوتراپی‌ها و … بسیاری پروسیجرها و تکنیک‌های دیگر، طی سالیان متمادی بر تجربه و دانش روز استوار بوده است.

فراوانی چشمگیر اعمال جراحی صورت در کشور ما ایران، موجب گردیده تا پزشکان ایرانی به ویژه جراحان از زبردست‌ترین استادان این حرفه در جهان باشند و این حذاقت زبانزد محافل علمی جهان است. عشق به رشته‌ پزشکی، بمثابه‌ ابزاری برای کاستن از رنج بشر و دمساز شدن با زیبایی که ودیعه‌ خدایی است، روحیه‌ دانش‌اندوزی، و ایفای همزمان نقش محصل و معلم را در ایشان پدید آورده است. از علاقمندی ‌های غیر پزشکی ایشان، حوزه‌های ادبیات و تاریخ است که همواره در کنار پزشکی به آنها به صورت غیرحرفه‌ای می‌پردازد.

آنچه در این سایت یا پیج ارائه می‌گردد مربوط به آن قسمت از فعالیت حرفه‌ای ایشان است که به «زیبایی صورت» می‌پردازد. ارتباط مستمر و مستقیم، دکتر حسینی با مردم و همه‌ کسانی که «زیبایی و پزشکی» برایشان مهم است و یا در جستجوی «چیزی فراتر از معمول» هستند به ویژه نسل جوان و پویا و بانشاط که مخاطب اصلی ماست، فردای بهتر و فرداهای بهتری را برای ما تضمین می‌کند.

با امید به آن فرداها

متخصص جراحی عمومی

جراحی بینی

تزریق بوتاکس

تزریق فیلر

بلفاروپلاستی

اتوپلاستی

دکتر حسینی