021

88782368

021

88782368

جراح بینی تهران

ویژگی های جراح بینی تهران چیست ؟ از چه طریقی می توان بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کرد؟ دکتر عمل بینی در نتیجه فرم جدید دماغ تاثیرگذار است؟ چه دکتری می تواند رینوپلاستی را انجام دهد؟ برای رسیدن به پاسخ این قبیل پرسش ها و بسیاری دیگر می توانید ادامه متن را با دقت مطالعه کنید. این روز ها افراد بسیاری برای انجام جراحی بینی تصمیم گیری می کنند که اغلب آن ها جوانان و نوجوانان هستند. اگر شما نیز قصد دارید جراحی زیبایی بینی انجام دهید اما نمی دانید به چه پزشکی اعتماد کنید یا اینکه نقش بهترین جراح بینی در عمل بینی چیست ؟ توصیه می کنیم این مقاله از سایت دکتر امرالله حسینی، بهترین دکتر عمل بینی در تهران را مطالعه فرمایید.

 

جراح بینی تهران

 

این جراحی روز به روز متقاضیان بیشتری پیدا می‌کند و به یک جراحی عادی تبدیل شده است اما در واقع عمل جراحی زیبایی بینی (راینوپلاستی) بزرگترین و پیچیده ترین جراحی زیبایی محسوب می شود که علاوه بر این که موجب اصلاح عملکرد و ظاهر بینی می شود، تاثیرات شگرفی بر روح و روان فرد برجای می گذارد. لازم به ذکر است که جراحی بينی هر چند بطور تئوری و از نظر فیزیکی در تمامی سنین قابل انجام است اما در واقع اینطور نیست. تمام افراد و تمام بینی ها برای این جراحی مناسب نیستند. اگر شما نیز فکر جراحی بینی را در سر دارید لازم است قبل از اقدام با بهترین جراح بینی تهران یا شهر محل سکونت خود در این زمینه مشورت کنید.

 

 

دکتر عمل بینی

 همانطور که متقاضیان بسیاری برای انجام عمل زیبایی بینی وجود دارد، خوشبختانه، پزشکان بسیاری نیز هستند که ادعای جراح عمل بینی در تهران را دارند ، البته در بعضی موارد واقعا همینطور هم هست ، به همین دلیل باید در انتخاب بهترین دکتر بینی دقت کنید.

 • دکتری را انتخاب کنید که نمونه کار های وی را مشاهده کرده باشید و به کار وی اطمینان داشته باشید.
 • پزشکی را انتخاب کنید که در برقراری ارتباط با او راحت باشید و برایتان در دسترس باشد.
 • بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کنید که احساس کنید درستی و صداقت در کار حرفه‌ ای اولویتش باشد و در صورت پیدایش مشکلاتی در روند کار جراحی پشتیبان و همراه شما باشد.
 • با بیماران و پرسنل و دستیاران او صحبت کنید و اطلاعاتی درباره وی به دست آورید.
 • در نهایت با وی برای انجام چنین جراحی زیبایی بصورت حضوری مشورت کنید. چهره به چهره ویژگی های چهره و بینی خود را از پزشکتان بپرسید.
 • آموزش ببینید و نگرانی‌ ها و پرسش‌ هایتان را مطرح کنید.
 • قبل از عمل برای انتخاب دکتر خوب، وقت بگذارید که بعد از عمل خشنود باشید.
 • در صورت تایید، برای انجام جراحی بینی اقدامات لازم را انجام دهید.
 • بهترین جراح بینی را انتخاب کنید که قبل از عمل فقط از مزایا و خوبی‌ ها و خوشی‌ ها عمل نگوید بلکه از نشدنی‌ ها و مشکلات احتمالی هم با شما حرف بزند.

تمامی جراحان بینی در زمینه جراحی بینی دارای تجربه و مهارت های بسیار هستند و همین امر موجب می شود تا متقاضیان جراحی، در انتخاب خود کار آسانی نداشته باشند.

 

 

بهترین جراح بینی تهران کیست ؟

جواب این سوال در واقع لیست بلند بالایی از همکاران گرامی است که همگی دارای علم و مهارت و هنر این کار هستند. در واقع کشور ما در این زمینه یکی از کشورهای پیشرو در جهان محسوب می‌ شود که باعث افتخار ماست.

یکی از گزینه‌ های خوب در بین جراحان بینی تهران، دکتر امرالله حسینی می باشد که از تجربیات و اطلاعات بسیاری در این زمینه بهره مند است. پیشینه آموزشی و علمی دکتر در طی دوران دراز تحصیل همیشه نشان دهنده تلاش با کیفیت ممتاز در سطح مدارس و دانشگاه های تراز اول کشور با رتبه‌ های عالی بوده است و طی بیش از ده سال تجربه درخشان هزاران جراحی موفق را پشت سر گذاشته است.

 

جراح بینی تهران

 

نتایجی که دکتر امرا…حسینی ، بهترین جراح بینی تهران ، تاکنون برای افراد به وجود آورده است با تاکید بر حفظ عملکردهای طبیعی بینی و ایجاد بینی زیبا در عین جلوگیری از مصنوعی شدن صورت است واین موجب رضایت مندی مردم از جراحی بینی شده به همین دلیل روزانه افراد بسیاری برای انجام چنین جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند.

نمونه ‌هایی از کارهای دکتر حسینی ، بهترین دکتر جراحی بینی تهران ، در گالری سایت و اینستاگرام دکتر حسینی ما وجود دارد که در صورت تمایل می توانید آن ها را مشاهده کنید. اگر پس از مشاهده نمونه کار ها علاقه مند به تجربه چنین جراحی زیبایی با دکتر حسینی، بهترین دکتر عمل بینی در تهران شدید با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس حاصل فرمایید.

 

 

هزینه جراحی زیبایی بینی

آگاهی از این هزینه یکی از پرتکرار ترین سوال هایی می باشد که کاندیدا از ما می پرسند. جهت آگاهی این افراد باید بگوییم هزینه عمل زیبایی بینی تنها پس از انجام معاینات بهترین جراح بینی تهران یا شهر محل سکونت شما و با در نظر گرفتن برخی موارد فنی و ویژگی‌ های هر بینی متناسب با آن مشخص می شود.

قدم های طلایی برای یافتن بهترین جراح بینی تهران

 • داشتن بورد تخصصی

پزشک منتخب باید دارای تخصص در این جراحی باشد. به عنوان اولین قدم در انتخاب بهترین دکتر بینی ، مطمئن شوید که پزشک بالقوه شما دارای بورد تخصصی است. پزشک یا جراح خبره به پزشکی گفته می شود که آموزش های لازم را گذرانده و امتحانات مربوطه را با موفقیت گذرانده است تا گواهی تخصصی برای انجام این عمل جراحی را اخذ کند.

بهترین جراحان بینی دارای بوردهای تخصصی جراحی پلاستیک، جراحی ترمیمی یا گوش و حلق و بینی می باشند. البته همه پزشکان در زمینه جراحی پلاستیک یا گوش و حلق و بینی متخصص نیستند و نمی توانند جراحی را با موفقیت انجام دهند. بنابراین برای انجام این پروسه باید بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کنید.

 • تجربه و مهارت جراح را ارزیابی کنید.

تجربه جراح در انجام عمل جراحی عامل مهمی در انتخاب جراح بینی خوب است. پرس و جو در مورد تجربه جراح و تعداد عمل های جراحی بینی انجام شده در دوران کاری وی بسیار مهم است.

 • دیدن گالری عکس های قبل و بعد از سایر بیماران جراحی مهم است.

دانش و تجربه بهترین جراح بینی را می توان در چهره بیمارانی که آن ها را عمل کرده مشاهده کرد. در واقع عکس های قبل و بعد از سایر بیماران را می توان راهی برای اطلاع از سلیقه و مهارت یک جراح بینی خوب دانست. علاوه بر این، با مشاهده عکس های قبل و بعد از سایر بیماران این جراح، می توانید نتایج جراحی های مشابه روی بینی خود را که توسط جراح احتمالی خود انجام می شود، مشاهده کنید. این مرحله بسیار مهم است زیرا برخی از پزشکان در انواع خاصی از جراحی بینی صلاحیت بیشتری دارند.

دانلود مقاله : جراح بینی PDF
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات

دکتر حسینی